Design Guide

Poradnik projektowania poddaszy

Picture1-2

Jak w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni pod dachem i stworzyć atrakcyjne, przestronne i jasne pomieszczenie mieszkalne? Tego i wiele więcej dowiesz się z „Design Guide” stworzonego dla architektów i projektantów, który można pobrać bezpłatnie tutaj.

Znajdziesz tu podstawowy przegląd typów dachów spadzistych oraz instrukcje optymalnego wykorzystania przestrzeni pod nimi.

Przejrzyj najczęstsze układy różnych typów i rozmiarów pomieszczeń na poddaszu i zainspiruj się nimi, aby optymalnie doświetlić tego typu przestrzeń. Zapoznaj się z zasadami montażu okien dachowych oraz wszechstronnymi poradami i sprytnymi rozwiązaniami, które sprawdzą się w niestandardowych sytuacjach.

W "Design Guide" znajdziesz:

  • różne typy dachów spadzistych i ich wpływ na konstrukcję wyższych kondygnacji,
  • wskazówki dotyczące optymalnego wykorzystania poddasza (ilość światła dziennego, jakość powietrza, odpowiednia temperatura, dobra widoczność i akustyka), specjalistyczną wiedzę na temat ergonomii wnętrz i ustawiania mebli,
  • przykłady typowych pomieszczeń na poddaszu,
  • zalecenia dotyczące doboru i montażu okien dachowych (wielkość, rodzaj, sposób obsługi).
Czy wiesz, jaka jest najmniejsza możliwa powierzchnia łazienki na poddaszu? Chcesz zaplanować optymalne wykorzystanie przestrzeni pod dachem z uwzględnieniem jego nachylenia? Zastanawiasz się, gdzie ustawić łóżko w sypialni na poddaszu?

Zainspiruj się rozwiązaniami pozwalającymi stworzyć wspaniałą przestrzeń mieszkalną!

Prześlij formularz, aby otrzymać „Design Guide”

Share with your friends: